FPMA-C200BLACK
Article
368246
Intrastat
Shipping weight
6.61 kg
Reference
FPMA-C200BLACK
Article
368246
Intrastat
Shipping weight
6.61 kg
Depth
9 cm
Adjustable Height
64-104 cm
Type
Bracket
Design
Full-motion
Recommended Use
LCD display
Placing / Mounting
Ceiling mountable
VESA Mounting Interface
Up to 200 x 200 mm, from 75 x 75 mm
Recommended Display Size
10"-40"