Neomounts by Newstar FPMA-C100 - Bracket - for LCD display (full-motion) - black - screen size: 10"-30" - ceiling mountable
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
FPMA-C100
Article
697469
Intrastat
Shipping weight
5.378624 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
FPMA-C100
Article
697469
Intrastat
Shipping weight
5.378624 kg
Depth
9 cm
Adjustable Height
79-129 cm
Colour
Black
Type
Bracket
Design
Full-motion
Recommended Use
LCD display
Placing / Mounting
Ceiling mountable
VESA Mounting Interface
Up to 200 x 100 mm, from 75 x 75 mm
Cable Management
Integrated cable management
Recommended Display Size
10"-30"