FPMA-C050BLACK
Article
697453
Intrastat
Shipping weight
1.98 kg
Total quantity in stocks
12
Nearest delivery
10 - 30"
All offers are visible after login.
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
FPMA-C050BLACK
Article
Intrastat
Shipping weight
1.98 kg
Total quantity in stocks
12
Nearest delivery
10 - 30"
Depth
13 cm
Adjustable Height
60-85 cm
Colour
Black
Type
Bracket
Design
Full-motion
Recommended Use
LCD display
Placing / Mounting
Ceiling mountable
VESA Mounting Interface
Up to 100 x 100 mm, from 50 x 50 mm
Cable Management
Integrated cable management
Recommended Display Size
10"-30"