BT8424-100/B
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
8
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
B-TECH
Reference
BT8424-100/B
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
8
Nearest delivery
Colour
Black
Type
Mounting kit
Mounting Components
Ceiling mount
Recommended Use
LCD display
Placing / Mounting
Ceiling mountable
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 300 x 200 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, up to 465 x 400 mm
Cable Management
Integrated cable management
Lockable
Yes
Recommended Display Size
Up to 55"