CMK8GX4M1E3200C16
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
13
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
CORSAIR
Reference
CMK8GX4M1E3200C16
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
13
Nearest delivery
Capacity
8 GB
Upgrade Type
Generic
Type
DRAM memory module
Technology
DDR4 SDRAM
Form Factor
DIMM 288-pin
Speed
3200 MHz (PC4-25600)
Latency Timings
CL16 (16-20-20-38)
Data Integrity Check
Non-ECC
Features
Voltage
1.35 V
RAM Performance
SPD - 2133 MHz - 1.2 V - CL15 - 15-15-15-36 Tested - 3200 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-20-20-38