P02571-B21
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
1
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
HP
Reference
P02571-B21
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
1
Nearest delivery
Product Type
Processor
Type / Form Factor
Intel Xeon Silver 4208
Number of Cores
8-core
Number of Threads
16 threads
Cache
11 MB
Cache Memory Details
Smart Cache - 11 MB
Processor Qty
Clock Speed
2.1 GHz
Max Turbo Speed
3.2 GHz
Compatible Processor Socket
LGA3647 Socket
Thermal Design Power
85 W