BX80768265F
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
8
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Reference
BX80768265F
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
8
Nearest delivery
Type / Form Factor
Intel Core Ultra 7 265F (Series 2)
Number of Cores
20-core
Number of Threads
20 threads
Cache
30 MB
Cache Memory Details
Smart Cache - 30 MB L2 - 36 MB
Clock Speed
2.4 GHz (P-core) / 1.8 GHz (E-core)
Max Turbo Speed
5.3 GHz (P-core) / 4.6 GHz (E-core)
Compatible Processor Socket
FCLGA1851 Socket
Thermal Design Power
182 W
Thermal Specification
105 °C