BX80768225F S RQD2
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
125
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Reference
BX80768225F S RQD2
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
125
Nearest delivery
Type / Form Factor
Intel Core Ultra 5 225F (Series 2)
Number of Cores
10-core
Number of Threads
10 threads
Cache
20 MB
Cache Memory Details
Smart Cache - 20 MB ¦ L2 - 22 MB
Clock Speed
2.7 GHz (P-core) / 3.3 GHz (E-core)
Max Turbo Speed
4.9 GHz (P-core) / 4.4 GHz (E-core)
Compatible Processor Socket
FCLGA1851 Socket
Thermal Design Power
121 W
Thermal Specification
105 °C