BX8071512400F
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
10
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
INTEL
Reference
BX8071512400F
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
10
Nearest delivery
Product Type
Processor
Type / Form Factor
Intel Core i5 12400F (12th Gen)
Number of Cores
6-core
Number of Threads
12 threads
Cache
18 MB
Cache Memory Details
L3 - Smart Cache - 18 MB ¦ L2 - 7.5 MB
Processor Qty
1
Clock Speed
2.5 GHz
Max Turbo Speed
4.4 GHz
Manufacturing Process
10 nm
Thermal Design Power
117 W
Thermal Specification
100 °C