BX8071513100F
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
69
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Reference
BX8071513100F
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
69
Nearest delivery
Type / Form Factor
Intel Core i3 13100F (13th Gen)
Number of Cores
Quad-Core
Number of Threads
8 threads
Cache
12 MB
Cache Memory Details
Smart Cache - 12 MB ¦ L2 - 5 MB
Clock Speed
3.4 GHz
Max Turbo Speed
4.5 GHz
Compatible Processor Socket
FCLGA1700 Socket
Thermal Design Power
89 W
Thermal Specification
100 °C