SNK-P0078AP4
Manufacturer
SUPERMICRO
Reference
SNK-P0078AP4
Article
Intrastat
Product Type
Processor heatsink
Package Content
Screws, tilt protection element
Height (Rack Units)
2U
Width
7.8 cm
Depth
11.3 cm
Height
6.4 cm
Compatible With
LGA4189 Socket
Processor Compatibility
Xeon
Heatsink Dimensions
113 mm x 78 mm x 64 mm