CL-F072-PL12SW-A
Shipping weight
0.168 kg
Reference
CL-F072-PL12SW-A
Shipping weight
0.168 kg
Packaged Quantity
3 (specifications are for single item)
Product Type
Case fan
Package Content
Fan controller
12 cm
Weight
168 g
Fan Diameter
120 mm
Fan Height
25 mm
Rotation Speed
500-1500 rpm
Air Flow
41.13 cfm
Air Pressure
1.4 mm
Noise Level
25.2 dBA
Rated Voltage
12 V
Start Voltage
9 V
Rated Current
0.12 A