CL-F100-PL12SW-C
Shipping weight
0.189 kg
Reference
CL-F100-PL12SW-C
Shipping weight
0.189 kg
12 cm
Weight
189 g
Colour
White
Fan Diameter
120 mm
Fan Height
25 mm
Rotation Speed
500-1500 rpm
Air Flow
40.9 cfm
Air Pressure
1.4 mm
Noise Level
25 dBA
Power Connector
9 pin USB 2.0
Rated Voltage
12 V
Start Voltage
9 V
Rated Current
0.09 A
Power Consumption
1.08 W