CL-F151-PL12WT-A
Article
Intrastat
Shipping weight
0.52 kg
Total quantity in stocks
87
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Reference
CL-F151-PL12WT-A
Article
Intrastat
Shipping weight
0.52 kg
Total quantity in stocks
87
Nearest delivery
Packaged Quantity
2 (specifications are for single item)
Product Type
Case fan
Height
2.5 cm
Colour
White
Fan Diameter
120 mm
Fan Height
25 mm
Fan Bearing
Hydraulic bearing
Rotation Speed
500-2000 rpm
Air Flow
57.05 cfm
Air Pressure
2.23 mm
Noise Level
25.8 dBA
Power Connector
4-pin fan connector
Rated Voltage
12 V
Start Voltage
5 V
Rated Current
0.11 A
Power Consumption
1.32 W