P210S128G25
Article
Intrastat
Shipping weight
0.05 kg
Total quantity in stocks
30
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
PATRIOT
Reference
P210S128G25
Article
Intrastat
Shipping weight
0.05 kg
Total quantity in stocks
30
Nearest delivery
Device Type
Solid state drive - internal
Capacity
128 GB
Form Factor
2.5"
Interface
SATA 6Gb/s
Features
Thermal throttling, SmartECC
Width
70 mm
Depth
100 mm
Height
7 mm
Weight
45.4 g
Drive Transfer Rate
600 MBps (external)
Internal Data Rate
450 MBps (read) / 430 MBps (write)
4KB Random Write
30000 IOPS
Interfaces
SATA 6 Gb/s
Compatible Bay
2.5"