StarTech.com SSD Mounting Bracket - Solid Metal - 2.5in to 3.5 Hard Drive Adapter - SSD Bracket - SSD Upgrade Kit (BRACKET25SAT) - Storage bay adapter - for P / N: 25S22M2NGFFR, S322M225R, SAT2M2NGFF25, SAT32M225, SAT32MSAT257, ST521PMINT
Manufacturer
STARTECH
Reference
BRACKET25SAT
Article
449434
Intrastat
Shipping weight
0.11 kg
Total quantity in stocks
5
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
STARTECH
Reference
BRACKET25SAT
Article
449434
Intrastat
Shipping weight
0.11 kg
Total quantity in stocks
5
Nearest delivery
Device Type
Storage bay adapter
Product Material
Aluminium
Processor
No CPU
Bays
1 x internal - 2.5"
Compatible Bay
1 x internal 3.5"