StarTech.com 3.5in Universal Hard Drive Mounting Bracket Adapter for 5.25in Bay - 3.5 to 5.25 HDD Drive Adapter (BRACKET) - Storage bay adapter - for P/N: 25SATSAS35HD, BRACKET25X2, FPWHANGER, IDE2SAT2, MBLTVSTNDEC, ST521PMINT
Manufacturer
STARTECH
Reference
MBLTVSTNDEC
Article
Intrastat
Shipping weight
23.8 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
STARTECH
Reference
MBLTVSTNDEC
Article
Intrastat
Shipping weight
23.8 kg
Device Type
Storage bay adapter
Product Material
Metal
Processor
No CPU
Bays
1 x internal - 3.5"
Compatible Bay
1 x 5.25"