AK-330124-050-S
Article
Intrastat
Shipping weight
0.5 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
ASSMANN
Reference
AK-330124-050-S
Article
Intrastat
Shipping weight
0.5 kg
Cable length
5 m
Connector 1
HDMI Type A (Standard)
Connector 2
HDMI Type A (Standard)
Connector 1 gender
Male
Connector 2 gender
Male
Product colour
Black
Connector contacts plating
Gold
Quantity per pack
1 pc(s)
Connector 1 form factor
Straight
Connector 2 form factor
Straight
3D
Y
Supported video modes
1080p,2160p,4320p
HDMI Ethernet channel
Y
Maximum resolution
7680 x 4320 pixels
Package volume
1520 cm³
Package width
50 mm
Package depth
190 mm
Package height
160 mm