10BDL3351T/00
Article
Intrastat
Shipping weight
3.4625 kg
Total quantity in stocks
35
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
PHILIPS
Reference
10BDL3351T/00
Article
Intrastat
Shipping weight
3.4625 kg
Total quantity in stocks
35
Nearest delivery
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Power Consumption (Max)
13 Watt
Power Consumption Operational
4 Watt
Diagonal Class
10"
Diagonal Size
10.1"
Commercial Use
Yes - interactive digital signage
Combined With
Touchscreen (multi touch) / camera
Platform
Android
Operating System
Android OS 13
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Sensors
G-sensor
PC Interface
USB-C
Modes
Portrait mode, landscape mode
Picture Enhancements
Low Bright, Advanced Colour Control
Protection
Tempered glass protection
Dimensions
Without stand
Width
26.2 cm
Depth
2.475 cm
Height
16.4 cm
Weight
0.8 kg
Colour Support
16700000 colours
Resolution
1280 x 800
Display Format
720p
Image Aspect Ratio
16:10
LCD Backlight Technology
LED backlight
Image Contrast Ratio
1000:1
Brightness
350 cd/m²
Viewing Angle
160 degrees
Viewing Angle (Vertical)
160 degrees
Touchpoints Qty
10
Response Time
35 ms
Display Menu Language
Multilingual
Commercial Features
PPDS Wave ready, keyboard lock
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
Smart Power
Flat Panel Mount Interface
75 x 75 mm
VESA Compatibility
Yes
Supported Memory Cards
microSD
USB Port
Yes
USB Ports Qty
2
Configuration
Rockchip RK3568 - 2 GB DDR4 - 8GB eMMC
Features
Built-in speaker
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth, NFC
LAN Protocol
Ethernet
Wi-Fi Protocol
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Bluetooth Version
Bluetooth 5.0
Connector Type
HDMI output ¦ USB 2.0 ¦ USB ¦ LAN
Security Slot Type
Kensington security slot
Cables Included
USB cable ¦ HDMI cable
Compliant Standards
CB, RoHS, FCC Class A certified, ETL
Power Device
Power adapter
Power Over Ethernet (PoE) Support
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Smart power, PoE+ support
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 85% (non-condensing)