LH46VMBUBGBXEN
Shipping weight
22.2 kg
Total quantity in stocks
7
Reference
LH46VMBUBGBXEN
Shipping weight
22.2 kg
Total quantity in stocks
7
Nearest delivery
Aspect ratio
16:9
Screen size (diag.)
46"
Matrix type
D-LED
Display surface
Matt
Touch screen
No
Transreflective technology
LED
Visible area, vertical
572.67 mm
Visible area, horizontal
1018 mm
Resolution
1920 x 1080 (FHD 1080)
Brightness
500 cd/m²
Static contrast
Refresh rate
148.5 MHz
Frequency, horizontal min.
30 kHz
Frequency, horizontal max.
81 kHz
Frequency, vertical min.
48 Hz
Frequency, vertical max.
75 Hz
Viewing angle, horizontal
178 °
Viewing angle, vertical
178 °
Number of colors
16,7 mln
I/O connectors
1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors
2 x HDMI
1 x RS-232 (COM)
1 x RJ-45 LAN
1 x USB 2.0
1 x DisplayPort
Bluetooth
No
WiFi
Speakers built-in
TV tuner built-in
Web camera
None
Auto Pivot
Certificates
EMC
VESA
600 x 400
Power consumption
96 W
Energy class
G
Color
Black
Height
577 mm
Width
1022 mm
Depth
69.9 mm