LH65QETELGCXEN
Shipping weight
21.2 kg
Total quantity in stocks
18
Reference
LH65QETELGCXEN
Shipping weight
21.2 kg
Total quantity in stocks
18
Nearest delivery
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Power Consumption Operational
204 Watt
Power Consumption (On mode)
145 W
Power Consumption SDR (On mode)
145 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
212 kWh
Diagonal Class
65"
Series
QET Series
Video Processor
Crystal 4K
HDMI Ports Qty
2 ports
Picture Enhancements
Design
3 Bezel-less Design
Width
144.94 cm
Depth
5.99 cm
Height
83.03 cm
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
2% haze
Brightness
300 cd/m²
Commercial Features
SMART Signage Platform
Features
MagicInfo Lite
Flat Panel Mount Interface
400 x 300 mm