25BDL4150I/00
Article
Intrastat
Shipping weight
2.7 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
PHILIPS
Reference
25BDL4150I/00
Article
Intrastat
Shipping weight
2.7 kg
Product Type
E-Paper display
Diagonal Class
25"
Diagonal Size
25.3"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
E-Line Series
Platform
Android
Operating System
Android OS 11
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
PC Interface
USB
Modes
Portrait mode, landscape mode
Width
59.86 cm
Depth
3.75 cm
Height
35.02 cm
Weight
Colour Support
60000 colours
Resolution
3200 x 1800
Image Aspect Ratio
16:9
Display Menu Language
English, Chinese (simplified)
Commercial Features
PPDS Wave
Operation Hours / Days
24 / 7
Flat Panel Mount Interface
100 x 100 mm
VESA Compatibility
Yes
Supported Memory Cards
microSD
USB Port
Yes
Configuration
Rockchip PX30 - 2 GB LPDDR3 - 16GB eMMC
Connectivity
Wi-Fi, LAN
LAN Protocol
Fast Ethernet
Wi-Fi Protocol
802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Connector Type
USB ¦ USB ¦ Audio output ¦ LAN
Compliant Standards
FCC, UL, CB
Power Device
Power adapter
Input Voltage
20 V
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
15 °C
Max Operating Temperature
35 °C
Humidity Range Operating
30 - 80%