24GS50F-B.AEUQ
Shipping weight
5.3 kg
Total quantity in stocks
6
Reference
24GS50F-B.AEUQ
Shipping weight
5.3 kg
Total quantity in stocks
6
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1972273
Energy Class
Class E
Diagonal Size
24"
Viewable Size
23.7"
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync
Panel Type
VA
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 180 Hz
Pixel Pitch
0.2739 mm
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
3000:1
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
72% NTSC (CIE 1931)
Response Time
5 ms (grey-to-grey), 1 ms (MBR)
Dimensions (WxDxH)
53.95 cm x 19.56 cm x 41.42 cm - with stand
Weight
3.55 kg
Interfaces
2 x HDMI DisplayPort 1.4 Audio line-out (mini-jack)
VESA Mounting Interface
75 x 75 mm