27BA550-B.AEUQ
Article
Intrastat
Shipping weight
7.8 kg
Total quantity in stocks
100
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Reference
27BA550-B.AEUQ
Article
Intrastat
Shipping weight
7.8 kg
Total quantity in stocks
100
Nearest delivery
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1967675
Diagonal Size
27"
Built-in Devices
USB Hub
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Pixel Pitch
0.3114 mm
Colour Gamut
99% sRGB
Response Time
5 ms (grey-to-grey)
178
Screen Coating
Anti-glare
Backlight Technology
LED backlight
OSD Languages
Features
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
61.08 cm x 23.99 cm x 53.66 cm - with stand
Weight
5.05 kg
90
Rotation Angle
180
Height Adjustment
150 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm