LG 24BA400-B - LED monitor - 24" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - HDMI
Manufacturer
LG
Reference
24BA400-B
Total quantity in stocks
100
Manufacturer
LG
Reference
24BA400-B
Total quantity in stocks
100
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2069001
Energy Class
Class D
Energy Consumption per Year
23 kWh
Diagonal Size
24"
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz
Backlight Technology
LED backlight
Features
3-sided bezeless, Smart Energy Saving technology, Super Resolution+, Automatic Input Select
Interfaces
2 x HDMI ¦ Headphone jack (mini-jack)
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption (On mode)
16 W