32C4KPDTF
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
5
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
ALOGIC
Reference
32C4KPDTF
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
5
Nearest delivery
Display Type
LCD monitor / VA
Diagonal Size
32"
Built-in Devices
USB Hub, pop-up webcam
USB Power Delivery
65 Watt
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
4K 3840 x 2160 at 60 Hz
Pixel Per Inch
138
Brightness
350 cd/m²
Contrast Ratio
3000:1
Colour Gamut
98% sRGB, 98% Adobe RGB, 94% DCI-P3
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Features
65W power delivery, Microsoft Pen Protocol (MPP) 2.0
Colour
Silver
Dimensions (WxDxH)
72.6 cm x 28 cm x 49 cm - with stand
Weight
11.3 kg
Type
Touchscreen
Output Power / Channel
10 Watt
Interfaces
Display Position Adjustments
Height, tilt
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm