32A4KPDTMSGR
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
1
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
ALOGIC
Reference
32A4KPDTMSGR
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
1
Nearest delivery
Display Type
LCD monitor
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2469262
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class F
Diagonal Size
32"
Daisy Chaining
Yes
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
4K 3840 x 2160 at 60 Hz
Pixel Per Inch
137
Brightness
400 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
Colour Gamut
100% sRGB, 95% DCI-P3, 99% Adobe RGB
Response Time
14 ms (grey-to-grey)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Features
Security lock slot (cable lock sold separately)
Colour
Space grey
Dimensions (WxDxH)
57 cm x 73 cm x 26 cm
Weight
12.3 kg
Type
Touchscreen
Output Power / Channel
5 Watt
Interfaces
HDMI DisplayPort 1.4 input DisplayPort output (daisy chain MST) USB-C (DisplayPort Alt Mode, power up to 90W) USB-C (power up to 15W) USB (power up to 5W) USB-C (power up to 30W) USB (power up to 5W) Headphone jack RJ45
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm