Orvaldi INV24-1KW - UPS - AC 220/230/240 V - 1000 Watt - no battery - output connectors: 2
Manufacturer
GREEN CELL
Reference
INV24
Article
Shipping weight
3.24 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
GREEN CELL
Reference
INV24
Article
Shipping weight
3.24 kg
USB ports quantity
1
Power supply type
Auto
Efficiency
85%
Input voltage
24 V
Output frequency
50 Hz
Power current type
DC-to-AC
Purpose
Universal
Power protection features
Short circuit, Overheating
Output power
1500 W
Output voltage
230 V
Product colour
Black
Height
76 mm
Width
178 mm
Depth
270 mm