TA-UC-PDQC65L-W-01
Total quantity in stocks
50
Reference
TA-UC-PDQC65L-W-01
Total quantity in stocks
50
Enclosure Colour
White
Voltage Required
AC 100-240 V (50 - 60 Hz)
Input Connectors
Europlug (power CEE 7/16)
Voltage Provided
5 / 9 / 12 V
Output connectors
Total 2: 24 pin USB-C, 9 pin USB Type A
Power Provided
65 Watt
Max Electric Current
3 A
Power Device Details
9 pin USB Type A - 12 V - 18 W - 3 A ¦ 24 pin USB-C - 20 V - 65 W - 3 A
Power Device Operating Mode
USB-A - 18 W - 5/9/12 V - 3/2/1.5 A ¦ USB-C - 65 W - 5/9/12/15/20 V - 3/3/3/3/3.25 A ¦ USB-A + USB-C - 18+45 W - 5/9/12 V + 5/9/12/15/20 V - 2.4/2/1.5 A + 3/3/3/3/3.25 A