TA-UC-PDQC30LCD-BK-02
Total quantity in stocks
50
Reference
TA-UC-PDQC30LCD-BK-02
Total quantity in stocks
50
Enclosure Colour
Black
Voltage Required
AC 100-240 V (50 - 60 Hz)
Input Connectors
Europlug (power CEE 7/16)
Voltage Provided
5 / 9 / 12 V
Output connectors
Total 3: 2 x 9 pin USB Type A, 24 pin USB-C
Power Provided
30 Watt
Max Electric Current
3 A
Power Device Details
2 x 9 pin USB Type A - 12 V - 18 W - 3 A ¦ 24 pin USB-C - 20 V - 30 W - 3 A
Power Device Operating Mode
USB-A1 - 18 W - 5/9/12 V - 3/2/1.5 A ¦ USB-A2 - 18 W - 5/9/12 V - 3/2/1.5 A ¦ USB-C - 30 W - 5/9/12/15/20 V - 3/3/2.5/2/1.5 A ¦ USB-A1 + USB-A2 + USB-C - 15 W - 5 V - 3 A