VC83-10FSRNBAABA-I
Article
Intrastat
Shipping weight
4.36 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
59
Nearest delivery
Vehicle terminal, screen size: 25.4 cm (10"), 1024x768 pixels, USB, USB-C, RS232 (2x), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), audio, Qualcomm 660, 2.2 GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android, incl.: Google Mobile Services, -30° up to +50°C, IP66
All offers are visible after login.
Manufacturer
ZEBRA
Reference
VC83-10FSRNBAABA-I
Article
Intrastat
Shipping weight
4.36 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
59
Nearest delivery
Display diagonal
26.4 cm (10.4")
Display resolution
1024 x 768 pixels
Touchscreen
Yes
Touchscreen type
Resistive
Internal memory
4 GB
Flash memory
32 GB
Processor frequency
2.2 GHz
Processor family
Snapdragon
Processor model
660
Number of cores
8
Wi-Fi
Yes
Bluetooth
Wi-Fi standards
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth version
5.0
Bluetooth Low Energy (BLE)
Speakers
Mono
USB 2.0 ports quantity
1
Headphone connectivity
3.5 mm
RS-232 input ports
2
Product colour
Black
International Protection (IP) code
IP66
Operating system installed
Android
Operating system version
8.1
Weight
3.7 kg
Width
276 mm
Depth
90 mm
Height
238 mm
Operating temperature (T-T)
-30 - 50 °C