RSL10-LSV2X2W4S0X0X0
Article
Intrastat
Shipping weight
2.312 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
2
Nearest delivery
Tablet PC, fully rugged, 25.4 cm (10"), Cam (13MP), front camera (5MP), brightness: 1000cd, USB (3.0, 2x), USB-C, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi (802.11ac), audio, 1920x1200 pixels, Intel Pentium N4200, 1,1 GHz, RAM: 8 GB, SSD: 256 GB, Win 10, IP65, incl.: power supply unit, power cable (EU), battery
All offers are visible after login.
Manufacturer
ZEBRA
Reference
RSL10-LSV2X2W4S0X0X0
Article
Intrastat
Shipping weight
2.312 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
2
Nearest delivery
Product Type
Tablet - no keyboard - rugged
Operating System
Windows 10 Pro 64-bit Edition
CPU
Intel Pentium N4200 / 1.1 GHz
Max Turbo Speed
2.5 GHz
Features
Intel Speed Select technology - Turbo Frequency
RAM
8 GB
Technology
LPDDR4 SDRAM
Main Storage
256 GB SSD SATA
Type
10.1"
Touchscreen
Yes (10-point multi-touch)
Resolution
1920 x 1200 (WUXGA)
Widescreen
Yes
Image Aspect Ratio
16:10
Image Brightness
1000 cd/m²
Features
Graphics Processor
Intel HD Graphics 505
Camera
Yes
Resolution
13 Megapixel (rear), 2 Megapixel (front)
Sound
Speaker, array microphone
Compliant Standards
High Definition Audio
Audio Features
Realtek noise-cancellation technology
Type
Digitizer
Wireless
802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2
Wireless Controller
Intel Dual Band Wireless-AC 8265
Run Time
Up to 10 hours
Output
19 V