ET45CB-101D1B0-A6
Article
Intrastat
Shipping weight
0.81 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
5
Nearest delivery
Tablet PC, 2D, imager (SE4710), screen size: 25.4 cm (10"), Touchscreen, resolution: 1920x1200 pixels, GPS, Camera (13 MP), front camera (5 MP), brightness 500cd, connection: USB-C, Bluetooth, Wi-Fi 6, 5G, NFC, Qualcomm Octa Core, 2.2 GHz, RAM: 4 GB, Flash: 64 GB, Android, incl.: Google Mobile Services, battery, 7600 mAh, protection class: IP65
All offers are visible after login.
Manufacturer
ZEBRA
Reference
ET45CB-101D1B0-A6
Article
Intrastat
Shipping weight
0.81 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
5
Nearest delivery
Product Type
Tablet - rugged
Operating System
Android 11
Type
10.1"
Resolution
1920 x 1200
Touchscreen
Multi-Touch
Image Brightness
500 cd/m²
Features
Corning Gorilla glass, capacitive touch screen
Processor
Qualcomm Snapdragon SM6375
Processor Clock Speed
2.2 GHz
Number of Cores
8-core
Storage
64 GB UFS card
RAM
4 GB - LPDDR4X SDRAM
Cellular Technology
5G
Wireless Connectivity
NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 LE
Security Protocols & Features
Sensor Resolution
13 Megapixel
Focus Adjustment
Automatic
Light Source
LED flash
Sensor Resolution
5 Megapixel
Receiver
A-GPS/GPS/GLONASS
Audio
Two microphones, stereo speakers
Barcode Reader
Yes
Scan Element Type
2D imager
RFID Specification
ISO 15693, Mifare, Felica, ISO 14443A, ISO 14443B
Preloaded Software
Google Mobile Services
Interfaces
Dock ¦ USB-C
Technology
Lithium Ion
Capacity
7600 mAh
Sensors
Ambient light sensor, digital compass, gyro sensor, 3-axis accelerometer
Features
Audible alarm, Interactive Sensor Technology (IST), LED indicator, MU-MIMO technology, SE4710 imager, 2x2 MiMo function, vibration-resistant, ESD protection up to 8 kV (direct), ESD protection up to 15 kV (air), 1.2 m drop resistant
Vibrating Alert
Yes
Compliant Standards
Bluetooth Class 2, IP65, MIL-STD-810H
Localisation
Rest of World
Width
25.79 cm
Depth
1.14 cm
Height
16.29 cm
Weight
690 g
Service & Support
Limited warranty - 1 year
Min Operating Temperature
-20 °C
Max Operating Temperature
50 °C
Humidity Range Operating
5 - 95% (non-condensing)
Min Storage Temperature
-40 °C
Max Storage Temperature
70 °C