ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU700000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / up to 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - silver
Reference
90AR0051-M00070
Shipping weight
1.36 kg
Total quantity in stocks
8
Reference
90AR0051-M00070
Shipping weight
1.36 kg
Total quantity in stocks
8
Nearest delivery
Type
PC barebone - AI Ready
Colour
Silver
CPU
Intel Core Ultra 7 (Series 1) 155H
Clock Speed
1.4 GHz (P-core) / 0.9 GHz (E-core)
Max Turbo Speed
4.8 GHz (P-core) / 3.8 GHz (E-core)