ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I - Barebone - mini PC - 1 x Core Ultra 7 155H / up to 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 WLAN: - 802.11a / b / g / n / ac / ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - black
Reference
90AR0062-M000E0
Shipping weight
1.42 kg
Total quantity in stocks
103
Reference
90AR0062-M000E0
Shipping weight
1.42 kg
Total quantity in stocks
103
Nearest delivery
Type
PC barebone
Colour
Black
Localisation
Region: Europe
CPU
Intel Core Ultra 7 155H
Clock Speed
1.4 GHz (P-core) / 900 MHz (E-core)
Max Turbo Speed
4.8 GHz (P-core) / 3.8 GHz (E-core)