12SB0021MX
Article
Intrastat
Shipping weight
10.9 kg
Total quantity in stocks
16
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
LENOVO
Reference
12SB0021MX
Article
Intrastat
Shipping weight
10.9 kg
Total quantity in stocks
16
Nearest delivery
Type
Personal computer
Bundled Services
3 Years Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen)
Product Form Factor
All-in-one - with monitor stand
Built-in Devices
Stereo speakers, wireless charger
Embedded Security
Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip
Colour
Luna grey
Localisation
Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden
CPU
Intel Core i5 (13th Gen) 13420H
Clock Speed
2.1 GHz (P-core) / 1.5 GHz (E-core)
Max Turbo Speed
4.6 GHz (P-core) / 3.4 GHz (E-core)
Number of Cores
8-core
CPU Qty
1
Max CPU Qty
1
Installed Size
12 MB
Cache Per Processor
12 MB
Installed Size
16 GB (installed) / 32 GB (max)
Technology
DDR5 SDRAM
Effective Memory Speed
5200 MHz
Rated Memory Speed
5200 MHz
Form Factor
SO-DIMM 262-pin
Slots
2 (Total) / 1 (empty)
Features
Dual channel memory architecture
Configuration Features
1 x 16 GB
Type
SSD - M.2 2280
Capacity
1 x 512 GB
Interface Type
PCI Express 4.0 x4
Features
TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe)
No optical drive
Monitor Type
LED - IPS
Touchscreen
Yes (10-point multi-touch)
Diagonal Size
27"
Native Resolution
1920 x 1080 (Full HD)
V-Sync Rate at Max Res.
100 Hz
Widescreen Display
Yes
Image Aspect Ratio
16:9
Horizontal Viewing Angle
+89 / -89
Vertical Viewing Angle
+89 / -89
Colour Gamut
99% sRGB
Image Brightness
300 cd/m²
Image Contrast Ratio
Monitor Features
Anti-glare, Flicker Free technology, borderless, Low Blue Light technology, tilt stand (-5°- 15°)
Graphics Processor
Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA)
Video Interfaces
HDMI
Compliant Standards
High Definition Audio
Speakers Included
2 x right / left channel
Camera
Yes
Resolution (MP)
5 Megapixel
IR camera
Mouse, keyboard
Keyboard Name
Lenovo EOS Keyboard
Connectivity
Wireless
Localization & Layout
Nordic
Mouse Name
Lenovo EOS Mouse
Connectivity
Wireless
Dual array microphone
Interface (Bus) Type
M.2 Card
Ethernet Controller
Realtek RTL8111H
Wireless LAN Supported
Wireless NIC
Intel Wi-Fi 6 AX 201
Data Link Protocol
Dual stream (2x2)
Slots
1 (total) / 0 (free) x M.2 Card (for WLAN) 1 (total) / 0 (free) x M.2 Card (for SSD)
Interfaces
Compliant Standards
Manufacturer Selling Program
Lenovo TopSeller
Device Type
Power adapter
Voltage Required
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Provided
135 Watt
Efficiency
90%
OS Provided
Windows 11 Pro Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish
EPEAT Compliant
EPEAT Silver
ENERGY STAR Certified
ENERGY STAR Version
8.0
Carbon Footprint
352 kg carbon emissions
Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e)
PAIA Version
1.3.2
Service & Support
Base warranty - 1 year - pick-up and return Extended warranty - 3 years - on-site
Width
61.172 cm
Depth
19.2 cm
Height
47.316 cm
Weight
7.1 kg
Shipping Width
76.6 cm
Shipping Depth
22.9 cm
Shipping Height
57 cm
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
35 °C
Humidity Range Operating
20 - 80%