12SB0021MH
Article
Intrastat
Shipping weight
8.2 kg
Total quantity in stocks
5
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
LENOVO
Reference
12SB0021MH
Article
Intrastat
Shipping weight
8.2 kg
Total quantity in stocks
5
Nearest delivery
Type
Personal computer
Bundled Services
3 Years Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen)
Product Form Factor
All-in-one - with monitor stand
Built-in Devices
Stereo speakers, wireless charger
Embedded Security
Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip
Colour
Luna grey
Localisation
Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands
CPU
Intel Core i5 (13th Gen) 13420H
Clock Speed
2.1 GHz (P-core) / 1.5 GHz (E-core)
Max Turbo Speed
4.6 GHz (P-core) / 3.4 GHz (E-core)
Number of Cores
8-core
CPU Qty
1
Max CPU Qty
1
Installed Size
12 MB
Cache Per Processor
12 MB
Installed Size
16 GB (installed) / 32 GB (max)
Technology
DDR5 SDRAM
Effective Memory Speed
5200 MHz
Rated Memory Speed
5200 MHz
Form Factor
SO-DIMM 262-pin
Slots
2 (Total) / 1 (empty)
Features
Dual channel memory architecture
Configuration Features
1 x 16 GB
Type
SSD - M.2 2280
Capacity
1 x 512 GB
Interface Type
PCI Express 4.0 x4
Features
TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe)
No optical drive
Monitor Type
LED - IPS
Touchscreen
Yes (10-point multi-touch)
Diagonal Size
27"
Native Resolution
1920 x 1080 (Full HD)
V-Sync Rate at Max Res.
100 Hz
Widescreen Display
Yes
Image Aspect Ratio
16:9
Horizontal Viewing Angle
+89 / -89
Vertical Viewing Angle
+89 / -89
Colour Gamut
99% sRGB
Image Brightness
300 cd/m²
Image Contrast Ratio
Monitor Features
Anti-glare, Flicker Free technology, borderless, Low Blue Light technology, tilt stand (-5°- 15°)
Graphics Processor
Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA)
Video Interfaces
HDMI
Compliant Standards
High Definition Audio
Speakers Included
2 x right / left channel
Camera
Yes
Resolution (MP)
5 Megapixel
IR camera
Mouse, keyboard
Keyboard Name
Lenovo EOS Keyboard
Connectivity
Wireless
Localization & Layout
English - Europe
Mouse Name
Lenovo EOS Mouse
Connectivity
Wireless
Dual array microphone
Interface (Bus) Type
M.2 Card
Ethernet Controller
Realtek RTL8111H
Wireless LAN Supported
Wireless NIC
Intel Wi-Fi 6 AX 201
Data Link Protocol
Dual stream (2x2)
Slots
1 (total) / 0 (free) x M.2 Card (for WLAN) ¦ 1 (total) / 0 (free) x M.2 Card (for SSD)
Interfaces
Compliant Standards
Manufacturer Selling Program
Lenovo TopSeller
Device Type
Power adapter
Voltage Required
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Provided
135 Watt
Efficiency
90%
OS Provided
Windows 11 Pro Dutch / English / French / German / Italian
EPEAT Compliant
EPEAT Silver
ENERGY STAR Certified
ENERGY STAR Version
8.0
Carbon Footprint
352 kg carbon emissions
Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e)
PAIA Version
1.3.2
Service & Support
Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Extended warranty - 3 years - on-site
Width
61.172 cm
Depth
19.2 cm
Height
47.316 cm
Weight
7.1 kg
Shipping Width
76.6 cm
Shipping Depth
22.9 cm
Shipping Height
57 cm
10.9 kg
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
35 °C
Humidity Range Operating
20 - 80%