880239-076D
Article
622142
Intrastat
Quantity in box
12
Manufacturer price
Total quantity in stocks
84
Nearest delivery
Label Roll, Zebra, Material: Thermal Paper, Z-Select 2000D Removable, Coating: Yes, Adhesive: Removable, Width: 101.6 mm, Height: 76.2 mm, Diameter: 127 mm, Core Diameter: 25.4 mm, labels per Roll: 930 Labels, Demarcation: Gap, Perforation: No, Colour: White
All offers are visible after login.
Manufacturer
ZEBRA
Reference
880239-076D
Article
622142
Intrastat
Quantity in box
12
Manufacturer price
Total quantity in stocks
84
Nearest delivery
Media Type
Labels
Product Material
Paper
Coating
Top coated
Media Sizes
102 x 76 mm