TD1120-BK-65K1
Article
448078
Intrastat
Shipping weight
0.5354 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
501
Nearest delivery
Touch reader, retail, 1D, linear imager, reading width: 65 mm, 0,130kg, incl.: cable (USB), stand, dark grey
Reference
TD1120-BK-65K1
Article
448078
Intrastat
Shipping weight
0.5354 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
501
Nearest delivery
Interface Type
USB
Print Contrast Signal (PCS)
25%
Interfaces
1 x USB - Type A
Included Accessories
Holder
Cables Included
1 x USB cable - 1.8 m
Electric Current Required
20 mA (standby), 100 mA (typical)
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
50 °C
Humidity Range Operating
5 - 95% (non-condensing)