TD1170-BK-65
Article
375736
Intrastat
Shipping weight
0.378 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
562
Nearest delivery
Touch reader, retail, 1D, linear imager, incl.: reading width: 65 mm, dual interface (RS232, KBW), 0,130kg, incl.: stand, order separately: interface cable, dark grey
Reference
TD1170-BK-65
Article
375736
Intrastat
Shipping weight
0.378 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
562
Nearest delivery
Interface Type
Keyboard wedge, RS-232
Print Contrast Signal (PCS)
25%
Interfaces
1 x keyboard wedge / RS-232C
Electric Current Required
20 mA (standby), 100 mA (typical)
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
50 °C
Humidity Range Operating
5 - 95% (non-condensing)